Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Architektura Brna

Lidé v domech, domy v lidech

věk 7-13 let
zaměřenívšeobecné
místoMuzeum Brněnska – Vila Löw-Beer v Brně
termín
13. - 17. 7. 2020 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 800 Kč
(Nevratnou zálohu ve výši 500 Kč je nutno uhradit tak, aby 31.3. 2020 byla na našem účtu. 1.4. bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. Doplatek, prosím, uhraďte do 31.5.2020.))
cena zahrnuje program, obědy, pitný režim
volná místa 5 (z 20)

Letní příměstský tábor ve spolupráci s Muzeem Brněnska, koná se ve Vile Löw-Beer v Brně.
Letos v létě ve Vile Löw-Beer v Brně budeme poznávat architekturu Brna přelomu 19. a 20. století. Mluvit budeme o rodinných vilách, veřejných budovách i továrnách. Zaměříme se samozřejmě nejvíce na budovy spojené s brněnskými textilními podnikateli.
Srazy a návraty: začátek vždy v 8.00 v prostorách ve Vile Löw-Beer v Brně (Drobného 22, Brno), konec v 16.00 hod tamtéž.
Co s sebou: svačinu (dopolední a odpolední), láhev na pití (na místě budou nápoje k dispozici), přezůvky, dobré boty a oblečení do špíny i nepohody, pláštěnku, pokrývku hlavy a opalovací krém (podle počasí). O delších výletech budete předem informováni.
Doprava na místo:
Nejblíže k vile se nachází zastávka MHD Schodová, v docházkové vzdálenosti je také zastávka Antonínská. Přímo před budovou je parkování možné, nicméně budova se nachází v zóně s regulovaným parkování (zóna C) a parkoviště bývá často obsazené.