Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Staň se muzejníkem

věk 7-13 let
zaměřenívšeobecné
místoMuzeum Brněnska - Památník písemnictví na Moravě, Rajhrad
termín
27. - 31. 7. 2020 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 800 Kč
((Nevratnou zálohu ve výši 500 Kč je nutno uhradit tak, aby 31.3. 2020 byla na našem účtu. 1.4. bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. Doplatek, prosím, uhraďte do 31.5.2020.))
cena zahrnuje program, obědy, pitný režim
volná místa 4 (z 20)

Letní příměstský tábor ve spolupráci s Muzeem Brněnska.
Koná se v Památníku písemnictví na Moravě, pobočce Muzea Brněnska.
Letos v létě se v Památníku písemnictví na Moravě s dětmi ponoříme do oboru muzejnictví. Jak takové muzeum funguje? Co se děje s předměty, které sem přicházejí? Kdo v muzeu pracuje a co vlastně dělá? A jak se liší literární muzeum od těch ostatních? Nejen na tyto otázky si odpovíme v jedinečných prostorách rajhradského kláštera.
Srazy a návraty: začátek vždy v 8.00 v prostorách Památníku písemnictví na Moravě (Klášter 1, Rajhrad), konec v 16.00 hod tamtéž.
Co s sebou: svačinu (dopolední a odpolední), láhev na pití (na místě budou nápoje k dispozici), přezůvky, dobré boty a oblečení do špíny i nepohody, pláštěnku, pokrývku hlavy a opalovací krém (podle počasí). O delších výletech po okolí Rajhradu budete předem informováni.
Doprava na místo:
Z Brna se do Rajhradu dostanete snadno vlakem i autobusem. Od vlakového nádraží k Památníku písemnictví na Moravě trvá cesta pěšky asi 20 minut. Nejblíže k památníku je zastávka autobusu Rajhrad, klášter. Parkování je možné před vstupem do areálu kláštera.