Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Vzhůru do boje!

věk 8-12 let
zaměřeníhistorie, vlastivěda
místoMuzeum Brněnska – Památník Mohyla míru, Prace
termín
17. - 21. 2. 2020 8:00 - 16:30
(více..)
cena 1 700 Kč
cena zahrnuje program, obědy, pitný režim
volná místa 19 (z 20)

Příměstský tábor ve spolupráci s Muzeem Brněnska.
Letos poprvé můžete strávit jarní prázdniny v Památníku Mohyla míru v Praci. Děti se seznámí se společností na přelomu 18. a 19. století. Zjistí také jak se žilo obyčejným vojákům, jak probíhala bitva i vyjednávání po jejím skončení.
Na programu se podílejí kurátoři, průvodci a muzejní pedagožka Muzea Brněnska.
Minimální počet účastníků tábora je 10.

Srazy a návraty: příchody vždy od 7:30 do 8:00, odchody od 16:00 do 16:30 v prostorách Památníku Mohyla míru (K Mohyle míru 200, 664 58 Prace).
Co s sebou: svačinu (dopolední a odpolední), láhev na pití (na místě budou nápoje k dispozici), přezůvky, dobré boty a oblečení do špíny i nepohody, pláštěnku. O delších výletech do okolí budete předem informováni.
Doprava na místo:
Můžete využít pravidelnou městskou linku MHD č. 48 z ul. Úzká do obce PRACE - náves a dále 1,2 km pěšky nebo pravidelnou městskou linku MHD č. 40 do obce SOKOLNICE, žel. st. a dále cca 2,5 km pěšky. Po předchozí domluvě můžeme zajistit doprovod dospělé osoby od zastávky Prace – náves.