Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Jak na řemesla

věk 6-14 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoMŠ Lentilka
termín
20. - 24. 7. 2020 8:00 - 16:30
(více..)
cena 1 000 Kč
cena zahrnuje Exkurze, jízdné, obědy, materiál, lektorné.
volná místa 0 (z 20)

V rámci příměstského tábora nakoukneme pod pokličku nejrůznějších řemesel. Navštívíme kovářskou či truhlářskou dílnu, přidáme zastavení v místech, kde vznikají i produkty pro mlsné jazýčky a dozvíme se historii nejen těchto krásných uměleckých profesí. Exkurze i výlety budou probíhat v městě Brně a okolí. Příchod i odchod dětí vždy v MŠ Lentilka, 7:45-8:00, odpoledne v 16:30 či dle programu.

Příměstský tábor je určen pro děti zaměstnanců JMK.

Programové vedoucí budou Markéta Šenková - kulinářka a kreativní duše, která nezkazí žádnou srandu a Dagmar Volnohradská, sporťačka a cestovatelka se zkušenostmi z adaptačních programů.