Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Jak voní svět koní

věk 8-16 let
zaměřeníkvětiny, zvířata
místoŘicmanice
termín
7. - 10. 7. 2020 8:00 - 17:00
(více..)
cena 2 200 Kč
(Nevratnou zálohu ve výši 500 Kč je nutno uhradit tak, aby 31.3. 2020 byla na našem účtu. 1.4. bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. Doplatek, prosím, uhraďte do 31.5.2020.)
cena zahrnuje Jezdecký a ošetřovatelský program, jízdné po celý týden, teplý oběd, pitný režim, drobné ceny, doplňkový program včetně výtvarného materiálu
volná místa 0 (z 19)

Tábor o koních s jezdeckým programem pro děti od 8 do 16 let. Celodenní program na téma koní a přírody. Jízdy vždy jednou denně 1,5 hodiny + péče o koně 1 hodinu. Dále dle individuálního zájmu děti pomáhají ve stájích nebo se zapojí do doplňkového programu. Součástí programu bude i teorie týkající se péče o koně, hry, výtvarné tvoření.
Sraz bude vždy na nádraží Brno - hl.n., pojedeme do Bílovic a pěšky cca 2km do Řícmanic. Z Řícmanic děti dopravíme ( MHD + vlak. Děti budou potřebovat helmy, jsou vhodné i cyklohelmy. V omezeném množství se dají zapůjčit. Více informací v letáku přihlášeným.

Místo konání:
Dětská jezdecká škola Řícmanice u Bílovic nad Svitavou.
Předpokládaný odjez každé ráno v 8:00 a příjezd v 16:35 na hlavní nádraží Brno.