Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Keramické soustředění v ateliéru

věk 10-18 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoLány - Bohunice
místnostAteliér - Lány
termín
17. - 19. 2. 2020 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 000 Kč
cena zahrnuje veškerý výtvarný materiál, pedagogický a zdravotnický dozor,oběd, pití
volná místa 10 (z 10)

Keramický kurz určený zkušenějším keramikům nebo výtvarně či manuálně zručným zájemcům od 10 do 18 let. Je dobrou příležitostí pro ty, kdo už nemají čas a možnost navštěvovat pravidelně keramické kroužky. Program je celý věnován keramické tvorbě, probíhá formou intenzívního výtvarného soustředění. Účastníci si vytvoří jeden rozměrný výrobek, na kterém budeme pracovat s přestávkami po dobu kurzu (budou si moci vybrat ze tří možností, které budou ještě upřesněny). Mezitím budeme pracovat na vlastních tématech, budeme dekorovat připravené misky a talíře různými technikami a také si každý zatočí na hrnčířském kruhu. Dozvíme se základní technologii, abychom věděli, co děláme, co se odehrává v keramické peci atd.