Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Keramické soustředění v ateliéru

věk 10-18 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoLány - Bohunice
místnostAteliér - Lány
termín
17. - 19. 2. 2020 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 000 Kč
cena zahrnuje veškerý výtvarný materiál, pedagogický a zdravotnický dozor,oběd, pití
volná místa 6 (z 10)

Keramický kurz určený zkušenějším keramikům nebo výtvarně či manuálně zručným zájemcům od 10 do 18 let. Je dobrou příležitostí pro ty, kdo už nemají čas a možnost navštěvovat pravidelně keramické kroužky. Program je celý věnován keramické tvorbě, probíhá formou intenzívního výtvarného soustředění. Účastníci si vytvoří jeden rozměrný výrobek, na kterém budeme pracovat s přestávkami po dobu kurzu (budou si moci vybrat ze tří možností, které budou ještě upřesněny). Mezitím budeme pracovat na vlastních tématech, budeme dekorovat připravené misky a talíře různými technikami a také si každý zatočí na hrnčířském kruhu. Dozvíme se základní technologii, abychom věděli, co děláme, co se odehrává v keramické peci atd.