Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Sebeobrana pro teenagery

Přihlásit
věk 13-18 let
zaměřenísport
místoLesná - Brno-sever
místnostČajovna Lesná
termín
12. - 16. 8. 2019 9:00 - 16:00
(více..)
cena 2 200 Kč
cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim, veškerý materiál, pedagog. dozor
volná místa 14 (z 20)

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Budou zmíněny právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Specificky pro teanagery se budeme zabývat problematikou šikany ve škole, či kyberšikany. Součástí výuky bude jak teorie, tak budeme trénovat s úderovými aparáty, dále budeme zkoušet modelové situace ve dvojicích.
Abychom vytvořili bezpečné prostředí, ve kterém se účastníci nebudou bát projevit, chybovat a sdílet svoje poznatky a zkušenosti, zařadíme do každodenního programu hry různého charakteru. Tyto hry budou prostředkem pro poznání sebe a druhých, pro vytvoření skupiny a zdrojem zábavy a legrace.