Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Tábor cestovatelů II

Přihlásit
věk 8-12 let
zaměřeníturistika
místoLidická - Brno-střed
místnostBijásek
termín
8. - 12. 7. 2019 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 700 Kč
cena zahrnuje obědy v restauracích, mimobrněnská doprava, program, lektory, materiál, vstupné
volná místa 0 (z 23)

Tábor, určený dětem od 8 do 12 let, je zaměřen především na vycházky, turistiku a poznávání přírodních a historických zajímavostí. Na každý den jsou připraveny výlety do okolí Brna, exkurze, hry a soutěže. V ceně jsou teplé obědy v restauracích, mimobrněnská doprava, vstupné a náklady na materiál. Program je připraven na každý den na dobu od 8.30 do 16.00 hod., klubovna s časopisy a stolními hrami je dětem k dispozici od 8,00 hod. do 16.15 hod.Podrobné informace ke každodennímu programu budou rodičům přihlášených dětí rozeslány na jejich mailové adresy nejpozději 3 týdny před zahájením tábora.