Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Příměstské tábory - archiv

Ve světě Julese Verna

technický

věk 8-14 let
zaměřenívěda, technika
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška - sál
termín
5. - 9. 8. 2019 8:00 - 15:30
(více..)
cena 2 000 Kč
(0)
cena zahrnuje lektor, materiál, teplý oběd, svačinky, pitný režim
volná místa 0 (z 21)

Program bude probíhat od 8:30 do 15:30, možnost příchodu dětí je od 8hod, odchod v 16 hod.

Svět Julese Verna baví již po mnoho generací malé i velké. Jeho svět je pestrý a bohatý na báječné technické nápady a krásná dobrodružství nejen na pod mořem, ale také na mnoha různých místech na Zemi, i ve vesmíru. A právě neomezená Verneova fantazie nás na našem táboře zavede do lákavého světa technických vynálezů a dobrodružství. Vyzkoušíme si sílu přátelství a spolupráce. Budeme vyrábět zajímavé stroje, podstoupíme zkoušku odvahy a naši dobrodružnou cestu zakončíme pořádnou oslavou … těší se na vás Martin Vágner, Michal Hofman a Jana Vágnerová.

Abyste měli místo na PT jisté, prosím uhraďte plnou cenu do 15.6. 2019, více informací k obchodním a storno podmínkám zde: https://www.luzanky.cz/Obchodni-podminky


Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.