Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Prázdniny v Hobitíně i leckde jinde

Přihlásit
věk 7-12 let
zaměřenívšeobecné
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška - sál
termín
15. - 19. 7. 2019 8:00 - 15:30
(více..)
cena 2 000 Kč
(0)
cena zahrnuje lektor, materiál, teplý oběd, svačinky, pitný režim
volná místa 0 (z 20)

Program bude probíhat od 8:30 do 15:30, možnost příchodu dětí je od 8hod, odchod v 16 hod.

Přišel nám dopis od pana Pytlíka z dalekého Kraje, ve kterém nás zve na prázdniny do svého Dna pytle v Hobitíně. Píše, že nás rád uvítá a provede místy kde žije. Seznámí nás s ostatními obyvateli onoho malebného místa a slíbil nám, že jestli bude dobré počasí, vydáme se s ním i na dobrodružnou výpravu za pokladem k Osamělé hoře.
Na táboře si budeme hrát, dovádět, vyrábět mimo jiného i hobití nožičky a zažijeme také nějaké to temné dobrodružství. A když na cestě za pokladem potkáme například trpaslíky, myslíte, že nám pomohou ten vytoužený poklad najít ?


Dobrodružný program plný her a zábavy pro vás chystají Jana a Martin Vágnerovi. Užijí si tedy tvořivci i technické typy ;).

Abyste měli místo na PT jisté, prosím uhraďte plnou cenu do 15.6. 2019, více informací k obchodním a storno podmínkám zde: https://www.luzanky.cz/Obchodni-podminky


Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.