Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Jak voní svět koní

Přihlásit
věk 8-16 let
zaměřeníkvětiny, zvířata
místoŘícmanice
termín
8. - 12. 7. 2019 8:30 - 16:00
(více..)
cena 2 400 Kč
(Nevratnou zálohu ve výši 500 Kč je nutno uhradit do 31.3. 2019. 1.4. bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. Doplatek, prosím, uhraďte do 31.5.2019.)
cena zahrnuje jezdecký a ošetřovatelský program, jízdné po celý týden, teplý oběd, pitný režim, drobné ceny, doplňkový program včetně výtvarného materiálu
volná místa 0 (z 18)

Tábor o koních s jezdeckým programem pro děti od 8 do 16 let. Celodenní program na téma koní a přírody. Jízdy vždy jednou denně 1,5 hodiny + péče o koně 1 hodinu. Dále dle individuálního zájmu děti pomáhají ve stájích nebo se zapojí do doplňkového programu. Součástí programu bude i teorie týkající se péče o koně, hry, výtvarné tvoření.
Sraz bude vždy na nádraží Brno - hl.n., pojedeme do Bílovic a pěšky cca 2km do Řícmanic. Z Řícmanic děti dopravíme ( MHD + vlak. Děti budou potřebovat helmy, jsou vhodné i cyklohelmy. V omezeném množství se dají zapůjčit. Více informací v letáku přihlášeným.

Místo konání:
Dětská jezdecká škola Řícmanice u Bílovic nad Svitavou.
Předpokládaný odjez každé ráno v 8:00 a příjezd v 16:35 na hlavní nádraží Brno.