Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Prázdninové městečko-Nová Kameňačka

Přihlásit
věk 7-18 let
zaměřenívšeobecné
místoLyska - Nový Lískovec
místnostlyska - oranžový sál
termín
22. - 26. 7. 2019 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 800 Kč
cena zahrnuje tvořivý program, lektoři, zdravotník, teplý oběd, pitný režim
volná místa 0 (z 48)

Zodpovědnost, komunikace, spolupráce, finanční gramotnost. To vše a mnohem víc je třeba k úspěšnému vedení ani ne velkého, ani ne malého městečka.

Děti budou mít možnost vyzkoušet si svět dospělých. První den si vyzkouší nabídku povolání. Poté si vyberou dvě povolání, kterým se věnují naplno např.: kuchař, prodavač, výtvarník, hrnčíř, cirkusák, reportér, veterinář, policista, hasič, záchranář aj. Mohou se stát i bankéřem či starostou. Budou se podílet na chodu městečka a za svoji práci dostanou odměnu. Výdělek budou mít možnost utratit dle svého uvážení - nakupováním v místním obchůdku, v relaxační zóně: fit centru, x-box pointu, čítárně, k dispozici budou deskové hry mohou se zúčastnit dětského cirkusového představení, umělecké expozice nebo exkurze.

Spousta zábavy je zaručena a jako bonus se děti přiučí základním principům společnosti a zásadám dobrého zacházení s financemi. Což se jistě hodí.

Změna programu vyhrazena.

Každý den od 8:00 do 16hod, tvořivý program 9:00-15:30 (Lyska otevřena 7:50 - max. 16:15)