Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Papája aneb jarní putování za květinou

Přihlásit
věk 6-13 let
zaměřeníkvětiny, zvířata
místoLidická - Brno-střed
místnostSkleník II.
termín
11. - 15. 2. 2019 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 600 Kč
(cena je konečná)
cena zahrnuje materiál, květiny, pomůcky
volná místa 0 (z 16)

Příměstský tábor Papája aneb jarní putování za květinou je určen pro děti ve věku 7-13 let.Dítě musí navštěvovat alespoň první třídu. Děti se naučí u nás pěstovat běžné pokojové, ale i exotické druhy rostlin (např. masožravky, bavlníky, kávovníky), které si po namnožení odnesou domů. Nebude chybět ani zábava u rukodělných prací. Abychom poznali i kus světa, půjdeme do zahrady léčivých bylin nebo arboreta. Na tábor budou zajištěny teplé obědy. Zájemci se mohou přihlásit elektronicky. Sraz účastníků vždy v 8.00 hod. a rozchod v 16.00 hod. Místo srazu bude upřesněno v závislosti na evropských projektech.