Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Jarní prázdniny - Papírové modelářství

Přihlásit
věk 7-12 let
zaměřenívěda, technika
místoVěž - dílna, Věž - klubovna
termín
11. - 15. 2. 2019 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 800 Kč
cena zahrnuje lektorné, materiál, oběd, vstupné do muzea
volná místa 1 (z 10)

Můžete se těšit na papírové modely s dopravní tématikou (vozidla MHD, auta, miniboxy a dopravní situace). Můžete si postavit svůj vlastní papírový vozový park vozidel MHD z různých měst ČR. Dále je zde možnost postavit si jednoduché stavby nebo prostorové obrázky. Nebude chybět ani soutěž foukacích aut, které si sami vyrobíte - pro výherce máme sladkou odměnu! V rámci tábora navštívíme Technické muzeum v Brně aneb Průmysl na Moravě 1918. Dle počasí se uskuteční krátké poznávací procházky Brnem, které nám umožní porovnat papírové modely s realitou!

Těšíme se na Tebe!

Poznámka: oběd bude řešen formou menu v restauračním zařízení (oběd, polévka, nápoj). Vzhledem k výletu do muzea je nutné, aby každý z účastníků vlastnil šalinkartu nebo jízdenku v ceně 6 Kč/ 60 minut (dva kusy). V první den akce si vedoucí tábora vyzvedne účastníky u recepce ve SVČ Lužánky, Lidická 50. Doporučujeme si sebou vzít svačinu a pití.

V případě potřeby prosím kontaktujte vedoucího tábora:
Marek Novotný, 733416437.