Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Komiksový ateliér

Přihlásit
věk 13-20 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoVýtvarná dílna, Výtvarka, Terasa, Galerie terasa
Bijásek
termín
19. - 23. 8. 2019 8:00 - 17:00
19. - 23. 8. 2019 9:00 - 17:00
(více..)
cena 2 000 Kč
cena zahrnuje Materiál, lektor, obědy.
volná místa 0 (z 13)

Jak vytvořit komiks, jak funguje? Co zdůraznit, co potlačit? Fotokomiks, seznámení s komiksovou tvorbou, vytvoření vlastních komiksů pod vedením zkušeného lektora.

Tato specifická pětidenní dílna je věnována starším dětem a studentům /ZŠ, SŠ, VOŠ/, kteří se zajímají o komiks, chtějí se dozvědět, jak funguje, a vyzkoušet si jeho tvorbu. Na programu budou ukázky ze zajímavých současných komiksů, fotokomiks a další výtvarné techniky. Lektorem je zkušený komiksový scenárista a kreslíř Honza Smolík, mimo jiné autor komiksu Viktorka a vesmírná dobrodružství, který byl oceněn Zlatou stuhou za nejlepší komiks pro děti. Všechny aktivity budou přizpůsobeny zájmům starších dětí ve věku nad 13 let a středoškoláků.

Komiksový ateliér je vzhledem ke své specifikaci určen dětem, které mají o komiks opravdu výrazný zájem. Pokud jsou děti zaměřeny na výtvarnou výchovu obecně, doporučujeme výtvarné příměstské tábory.