Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Hravé léto s muzeem 4 - ŠLAPANICE

Přihlásit

Už potřetí s dětmi poodhalíme zákulisí Muzea ve Šlapanicích, pobočky Muzea Brněnska. Tábor je určen zejména účastníkům předchozích ročníků, ale rádi přivítáme i muzejnické nováčky. Dokážete z papíru vyrobit hračku? Nebo něco jiného? A jak vlastně papír vznikl? Letos bude naším tématem papír a všechno, co s ním souvisí.
Místo konání: Muzeum ve Šlapanicích, Masarykovo náměstí 18, Šlapanice
Tábor je určen dětem od 7 do 13 let.

Co s sebou: svačinu, láhev na pití (na místě budou nápoje k dispozici), přezůvky, dobré boty a oblečení do špíny i nepohody, pláštěnku, pokrývku hlavy a opalovací krém (podle počasí). O delších výletech po okolí Šlapanic budete předem informováni.

Vedoucí tábora je Monika Mikulášková, tel. 544 228 029, .

[Error loading the control 'wR', check event log for more details]