Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Prázdniny s Šikovnými tlapkami - výtvarně-tvořivý

Přihlásit
věk 4-10 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška - sál
termín
30. 7. - 3. 8. 2018 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 850 Kč
cena zahrnuje teplý oběd, svačiny, pitný režim, program
volná místa 0 (z 20)

Příměstský tábor pro děti ve věku 4-10let, které rády tvoří, malují, vyrábí...

Zahrajeme si na malíře, na grafiky, na sochaře, přitom si budeme hrát, povídat a odpočívat. Dáme volnost vlastní fantazii a kreativitě a půjdeme tvořit i ven. Na konci týdne budeme překvapení, jak rychle nám to uteklo. Protože se u toho i umažeme, budeme potřebovat pracovní oblečení, ať si to můžeme pořádně užít a nebojíme se, že by se maminka zlobila.

Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v době 8:00 - 16:00 hod.

Hlavní vedoucí tábora,lektorka: Romana Vaďurová, e-mail: , tel.: 776 109 712 (lektorka pondělních Šikovných tlapek, pátečního Barvínku a Ateliéru)

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.


Kontakty