Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Malovaný cirkus

Přihlásit
věk 5-12 let
zaměřenísport
místoLyska - Nový Lískovec
místnostlyska - výtvarka
termín
13. - 17. 8. 2018 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 600 Kč
cena zahrnuje trenéry, obědy, zdravotníka
volná místa 3 (z 46)

Příměstský tábor zaměřený na trénování některých cirkusových disciplín - chůze po laně, balancování na kouli, kouzlení, akrobacie, švihadla, fakírské umění aj. a na výtvarné tvoření kostýmových doplňků a cirkusových rekvizit.
Děti si první den vyzkouší všechny disciplíny, dvě si vyberou a ty trénují zbytek týdne. Celý tábor je zakončen cirkusovým představením toho, co se naučily, pro rodiče a kamarády. Tentokrát opět v našem malém šapitó, přímo na "Kameňáku" v 15:30.

Změna programu vyhrazena.

Každý den od 8.00 - 16.00 hod. Cirkusový program bude začínat každý den od 9 hodin a končit v 15:30. Děti si můžete vyzvedávat do 16:15.