Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Výtvarný PT - Keramický ateliér

Přihlásit
věk 8-14 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoLány - Bohunice
místnostAteliér - Lány
termín
23. - 27. 7. 2018 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 600 Kč
cena zahrnuje veškerý výtvarný materiál, pedagogický a zdravotnický dozor,oběd, pití
volná místa 0 (z 19)

Keramický atelier je příměstský tábor s výtvarným programem zaměřeným na keramiku a další výtvarné techniky, které s ní souvisí. Je určen dětem od 8 do 14 let. Činnost je propojena tématem, které bude upřesněno, každý si vytvoří jeden hlavní rozměrný výrobek a bude prostor i pro volnou tvorbu.
Součástí týdne je celodenní výlet, návštěva výstavy, koupání atd., ale program je opravdu převážně výtvarný, ale vhodný jak pro pokročilé keramiky, tak pro ty, kteří se s hlínou zatím nesetkali a mají chuť si něco nového vyzkoušet. Těšíme se na všechny, které to baví!

Vede: Andrea Kamenická