Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Pololetky se skleněnou mozaikou

Přihlásit
věk 8-15 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoLidická - Brno-střed
místnostKuchyňka RV
termín
    2. 2. 2018 8:30 - 14:00
cena 250 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, teplý oběd a pitný režim
volná místa 0 (z 10)

Milé děti, o pololetních prázdninách Vás zveme na dílnu skleněné mozaiky. Na co se můžete těšit? Dopoledne si ozdobíme svícny drobnými barevnými sklíčky. Po dobrém obědě, který si sami uvaříme (pečené kuře s rýží a okurkový salát), naše svícny vyspárujeme, abyste si je mohli hned odnést domů.
Těšíme se na Vás!

- Akce je určena dětem ve věku 8-15 let.
- S sebou si vezměte přezůvky a pracovní halenu.
- Přesto, že se jedná o jednodenní program, je nutné odevzdat přihlášku, zdravotní dotazník a prohlášení - tyto dokumenty Vám zašleme s e-mailem potvrzujícím přihlášení.
- Děti můžete vodit od 8:00 přímo do učebny č. 19. Ve 14:00 můžete děti v této učebně vyzvednout. Pokud by mělo dítě odejít samo, je nutné odevzdat písemný souhlas rodiče.