Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Noc ve filmu Alenka v Říši divů

Přihlásit
věk 6-12 let
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška - sál
termín
  • 16.2.2018 18:00 - 17.2.2018 9:00
cena 220 Kč
cena zahrnuje lektor, materiál, pomůcky, večeře, svačina, snídaně, pitný režim
volná místa 1 (z 16)

Během večera a noci se vydáme do podivné říše. Budeme honit králíka, potkáme Kloboučníka a nejspíš budeme i čelit Srdcové královně a Tlachapoudovi. To a mnohem více divů může po boku statečné Alenky prožít každý odvážlivec ;).
Součástí programu je dílnička, hry, výprava ven a čtení nebo film dobrou noc. V průběhu večera nás čeká i jedna až dvě večeře a půlnoční svačinka.