Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Letní jóga a turistika v Moravci na Vysočině

Přihlásit
věk 16+
místoRaŠS Moravec
termín
  • 06.8.2017 11:00 - 12.8.2017 16:00
cena 3 900 Kč
cena zahrnuje ubytování, strava, cvičení
volná místa 0 (z 33)

Poblíž malebné obce v jižní části Vysočiny strávíme týden s klasickou jógou, jemnými tanci, meditačními technikami a výlety do okolí. Jóga se cvičí společně v útulném sále našeho ubytovatele RaŠS Česká Pošta. U rekreačnímu střediska je velký rybník Piknusek - ideální místo letního odpočinku.
Program bude rozdělen na dopolední i odpolední cvičení, nebudou chybět přednášky, večerní tance a meditace. Jeden den bude vyhrazen celodenní turistice. Veškerý program je dobrovolný.
V ceně je zahrnuto ubytování, cvičení i plná penze tvořená převážně vegetariánskou stravou.