Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Letní divadelní dílna pro děti Chotěborky 2018

Přihlásit
věk 8-13 let
místoBrno
termín
  • 01.1.2018 9:00 - 17:00
cena 3 300 Kč
cena zahrnuje ubytování, doprava, jídlo 5x denně, koně, lektorné a materiál
volná místa 6 (z 15)

Divadelní dílna určená dětským divadelníkům z řad našich divadelních kroužků. Účastníci mají možnost setkat se a spolupracovat s ostatními dětmi z kroužků na společné tvorbě divadelního představení pod širým nebem.


Během týdne budeme společně vytváře jednotlivé střípky inscenace. Program bude doplněn o hry, výtvarné tvoření a společná setkání.

V den premiéry budeme kočovat s koňským povozem po okolních vesnicích a diváky na představení. Premiéra se uskuteční v Chotěborkách.

V ceně: Ubytování v bývalé hospodě (ve vlastních spacácích), domácí strava 5x denně, program, koně, doprava tam i zpět

Pro účastníky ve věku 8 - 13 let.