Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Koníci v Horním Němčí

aneb kamarád kůň

Přihlásit
věk 9-15 let
místoHorní Němčí
termín
  • 30.7.2017 9:00 - 05.8.2017 12:00
cena 4 000 Kč
cena zahrnuje pronájem koní, lektorné, materiál, ubytování, stravování
volná místa 0 (z 12)

Pro nadšené milovníky koní od 9 do 15 let

Program tábora je zaměřen na vše kolem koní. Obsahuje ranní péči o koně, krmení, úklid stájí a dopolední výuku jízdy na koni. Během odpoledního programu bude prostor na návštěvu blízkého koupaliště, hry, výlety a rukodělné činnosti. V podvečer budou děti pokračovat ve výcviku, na který bude navazovat večerní ošetření koní a opakování teorie. Večer posedíme u táborového ohně a podělíme se o celodenní zážitky.

Farma koní manželů Piruchových se nachází v překrásné krajině Bílých Karpat (fotky z minulých táborů si můžete prohlédnout na www.piruch.cz ). Ubytování je zajištěno v budově místní školy, stravování 5x denně.