Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Filmový večer na Latě

Přihlásit
věk 8-12 let
místoLata - Žabovřesky
místnostJudo, Dolní výtvarna
termín
  • 24.2.2017 17:00 - 25.2.2017 15:00
cena 250 Kč
(250,- Kč, filmový večer + výlet, 200,-Kč, pouze filmový večer)
cena zahrnuje program, materiál, stravu (večeře, snídaně, svačina, polévka k obědu) vstupné, jízdné
volná místa 1 (z 20)

Zveme děti ve věku 8-12 let na jedinečný Filmový večer, spojený s dobrodružnou hrou, večerní hostinou, přespáváním a případně i sobotním výletem. Začátek akce je v 24.2., v 17:00 na Latě, Plovdivská 8, konec, 25.2. v 9:00, nebo v 15:00. Program akce: seznamovací a motivační hry, promítání filmu "Tajemná zahrada", večeře, večerní dobrodružná hra, večerní spacákové povídání, sobotní výlet na Jarošův mlýn s řešením další záhady. Děti budou potřebovat: spacák, karimatku, pohodlné domácí oblečení, turistické oblečení, spací obleček, přezůvky, hygienické potřeby, batůžek na výlet, plastovou láhev na pití, baterku.
Pokud se dítě nebude účastnit výletu, cena je 200Kč.
--