Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Filmování v Čechách

filmový štáb na cestách

Přihlásit
věk 10-18 let
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - Studio A
termín
  • 21.7.2018 8:00 - 28.7.2018 17:00
cena 3 000 Kč
cena zahrnuje ubytování, stravu, dopravu a materiál
volná místa 14 (z 15)

Pobytový tábor filmového kroužku Lávka, který je otevřen i pro filmové začátečníky. Program je připraven pro filmový štáb, který natáčí krátký film podle vlastní předlohy. Během tábora se děti seznámí se základy filmařských profesí a díky týmové spolupráci jsou vedeni ke společnému výsledku.
Program je doplněn o sportovní hry, každý z účastníků si s sebou vezme vlastní jízdní kolo. Společné cyklo výlety doplňují program ve sportovní oblasti. Všechno probíhá v překrásném prostředí Sloupu v Čechách (nedaleko České Lípy).