Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Závěrečná výprava Liščí stopy

věk 9-17 let
zaměřeníturistika
místoModrá
termín
14. - 15. 5. 2022 8:15 - 17:30
(více..)
typ ubytováníchatky
cena 1 200 Kč
cena zahrnuje ubytování, vstupné, jízdné, pojištění, materiál, nedělní oběd
volná místa 4 (z 22)

Zveme Vás na květnovou dvoudenní výpravu, při které vyvrcholí naše celoroční dobrodružství. Svět slovanských pověstí a legend, do kterého jsme zatím pouze nahlédli, nám otevře své brány na staroslavném hradišti v Modré, kousek od Velehradu.
Sejdeme se v sobotu, 14. května, 8:15 v hale hlavního nádraží. V batohu!!! butete mít jídlo na sobotu a nedělní snídani, láhev s pitím, pláštěnku, spací obleček, hygienické potřeby, KPZ, psací potřeby, šátek, rezervní oblečení, baterku, nožík, hrneček na čaj, kapesné, doklady (průkazku pojišťovny, děti nad 10 let průkaz s fotografií), malý batůžek či látkový vak. Na sobě turistické oblečení dle aktuálního počasí a turistické boty.
Spát budeme ve srubech a chatkách v kempu Velehrad. S batohy nás čeká trasa cca 5km v terénu. Navštívíme archeoskanzen a jiné zajímavosti v okolí, zahrajeme si dobrodružné hry a možná vyřešíme záhadu staroslovanského pokladu.
Návrat v neděli, v 17:30 na hlavní nádraží.