Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

ZRUŠENO: Sebepoznávací pobyt s klasickou jógou

věk 16+
zaměřeníostatní
místoMoravec na Vysočině, Moravec 118
termín
7. - 13. 8. 2022 16:00 - 14:00
(více..)
typ ubytováníchatky
cena 6 400 Kč
cena zahrnuje lektorné, strava i ubytování v chatkách
volná místa 31 (z 34)

Přijďte a osvěžte se v čistém prostředí Vysočiny, kde budeme naslouchat kráse vnější i vnitřní krajiny - kultivovat bdělou pozornost. Uvolníme se zpěvem, tancem, projevíme svou přirozenost, hravost a radost, která vyvěrá z čistoty a prázdnoty... Na této cestě se otevíráme i našim citlivým místům a tématům - kéž procitneme, že i zde není čeho se bát...

PROGRAM:

Jógový pobyt v Moravci je setkáním přátel tradiční jógy i těch, kteří se s jógou teprve seznamují. Každoročně připravujeme program, jež zahrnuje techniky vycházející z členění dle Pataňdžaliho aštángajógy (osmidílné stezky jógy) zahrnující jógovou etiku, praxi ásan, krijí, muder, práci s energií skrze dech, techniky obracející smysly dovnitř, koncentraci, meditaci.
Zvlášť zesilující účinky, klíče přenášející nás na pozitivní vibrace jsou mantry a bhadžany. Zpěvem se ladíme celý týden. 
Uvědomujeme si, že všemi výše zmíněnými technikami podporujeme směřování k našemu vnitřnímu Principu, ve kterém se zrcadlí Univerzum/Prázdnota/Jednota/Nejvyšší vědomí, jakkoli chcete pojmenovat nepojmenovatelné...


MÍSTO:

Nacházíme se v objektu Rekreačního zařízení České pošty - zhruba 2,5 km vzdáleného od obce Moravec na Vysočině. Jsme ubytováni ve vkusných zděných chatkách po třech osobách. Strava vegetariánská s možným zastoupením ryb. V přímé blízkosti areálu je rybník Piknusek.

Těšíme se na vás...

Lektoři:

Věrka Bělehrádková (vědomý tanec, tajči, muzikoterapie)
Petr Blaha (pránájáma, meditace, mantry)
Zorka Zelená (hathajóga, kruhové tance, Oshovy techniky)