Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Léto v ateliéru KVAK

věk 8-13 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoKeramický a výtvarný ateliér Koněšín
termín
8. - 12. 8. 2022 8:00 - 15:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 4 500 Kč
cena zahrnuje ubytování, strava, výtvarný materiál, jízdné a vstupné na výlet, odměny
volná místa 20 (z 20)

Zveme všechny děti ve věku 8-13 let, které rády kreslí a tvoří, na náš netradičně zaměřený výtvarný tábor v Koněšíně. Každý den budeme kreslit a malovat nejen v prostorách ateliéru, ale hlavně venku a v okolí. Kromě tradičního kreslení a malování si děti vyzkouší různé experimentální výtvarné techniky. Mohou se těšit například na “jedlý akvarel”, malbu keramickou hlínou, grafiku nebo fotografii. Během tábora se s dětmi vypravíme na celodenní výlet lodí do Hartvíkovic, kde je možnost koupání na místní pláži. Výtvarný program bude obohacen také o různé hry, čeká nás táborák a zažijeme letní kino. Ubytováni budeme přímo v tvůrčích prostorách ateliéru KVAK, kde nám budou dělat společnost místní koťata, pejsek a slepice. Děti budou v pokojích po 2-3 osobách, sociální zařízení se nachází v blízkosti pokojů na chodbě. Pravidelná strava bude zajištěna také v ateliéru a to 5x denně. Jakékoliv zdravotní omezení, stejně tak i omezení ve stravování nám prosím nahlaste předem. Dopravu dětí na tábor i z tábora zajišťují rodiče sami, přičemž cesta autem z Brna do Koněšína zabere cca 50 minut. Vzhledem k tomu, že tábor začíná v pracovní den, je možné na něj nastoupit již v 8.00h ráno a v den ukončení tábora si bude možné děti vyzvednout mezi 15.00 a 16.00h.