Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Tábory a pobytové akce - archiv

Technické soustředění

věk 11-18 let
zaměřenívěda, technika
místoRS Radost, Ježov
termín
2. - 9. 7. 2022 10:00 - 12:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 2 800 Kč
cena zahrnuje Veškeré náklady na program.
volná místa 0 (z 24)

Kdo říká, že nelze spojit pobyt v přírodě s technologiemi? Pojďme se společně nadýchat zdravého vzduchu mimo město, poznat kamarády a ještě se dozvědět velké množství informací a poznatků z oblasti techniky, robotiky a počítačů!

Co nás čeká a nemine?

TERMOLIS
Naučíme se tisknout trička s vlastním grafickým návrhem! Zjistíš, jak ovládat grafický program, jak obsluhovat termolis i řezací plotr. Společně se dozvíme, co vyžaduje obsluha těchto zařízení. No a tričko si budeš moci odnést jako suvenýr domů :-)

ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ
Budeme programovat mikrokontrolery! Vyzkoušíme si práci s Microbitem, Ozoboty i LEGO Mindstorms. Vysvětlíme si, jak jednotlivé komponenty fungují, jaké mají využití v praxi a kde se tu vlastně vzaly :-)

3D TISK
Na 3D tiskárnách vytiskneme součástky pro roboty, kteří budou plnit naše příkazy! Dozvíme se, jak 3d tiskárna funguje, jak ji obsluhovat, co obnáší údržba i servis takovéhoto zařízení.

PŘEDNÁŠKY
Odborné přednášky od hostů z technologických firem! Pozvání přijali zajímaví hosté z technologických firem patřící ke špičce v oboru. Dozvíte se, jaké to je pracovat ve firmě zaměřené na technologie 21. století. Vyslechneme si horké novinky na úrovni vědy i techniky. Paráda!

A k tomu všemu řada her, sportovní využití, výlety po přírodě, kvalitní stravování formou plné penze, komfortní ubytování v budově s terasou lákající ke snídani na sluníčku a řada dalšího!

Odjezd z Brna 2.7.2022 sobota 10:00 Lidická 50, příjezd do Brna 9.7.2022 sobotoa 12:00 Lidická 50.

MÍSTO POBYTU: Rekreační středisko Radost je skryto v samém srdci mystických Chřibů, je oázou pro návštěvníky regionu Slovácko. Jiskřivý vzduch, naplněný vůní zdravých lesů, terény vybízející k různým sportovním aktivitám a zázemí s nádechem historie. Účelně vybavená chata.

Adresa střediska:
Rekreační středisko Radost
Vřesovice č. 301
696 48 Ježov

Více informací bude následovat!

Těší se na Vás tým organizátorů :-)

POZNÁMKA: Tábor je dotovaný MŠMT v rámci projektu Lužánky pro nadané.