Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Tábor Záchranáři

Hrdinové medicíny

věk 6,5-15 let
zaměřeníostatní
místoKamenka
termín
13. - 20. 8. 2022 9:00 - 15:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 3 500 Kč
cena zahrnuje strava, pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, ubytování, doprava, program, materiál
volná místa 17 (z 25)

Tábor podporuje činnost kroužků Záchranáři, ve kterých se scházejí děti na různých pracovištích Lužánek. Naší snahou je vzájemné seznámení dětí se stejným zájmem a možnost setkávat se na společných akcích, které jsou zaměřené na první pomoc a zdravovědu.

Čekají nás hry a aktivity v krásném přírodním prostředí. Tábor bude sloužit jako soustředění kroužků "Záchranáři", ale rádi uvítáme i nové členy do naší party.

Letos se kromě první pomoci zaměříme i na osobnosti, jež se proslavili v oblasti medicíny - zábavnou a herní formou děti získají informace o lidech i skutcích, které jsou v medicíně významné.

Ubytování v turistické základně Kamenka u Oder, stravování 5x denně, pitný režim zajištěn. Není problém zajistit diety, stačí je dopředu nahlásit.

Přeprava společná, sraz v Brně (místo a čas upřesníme).

Elektronické přihlašování je od 15.1.2022 určeno pro loňské účastníky pod heslem a od 31.1.2022 bude otevřeno pro další zájemce bez hesla.