Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Prázdninové tvoření v Daňkovicích

věk 10-17 let
zaměřeníumělecké aktivity
místo
termín
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 5 400 Kč
cena zahrnuje ubytovaní v kopojích se soc. zařízením, strava (plná penze vč. pitného režimu), materiál ke tvoření, odměna externím lektorkám
volná místa 26 (z 26)

Zveme všechny slečny, které rády tvoří na tradiční, rukodělně zaměřený pobytový tábor v Daňkovicích.

Dívky se mohou těšit na několik rozsáhlejších rukodělných projektů, na které bude dostatek času i prostoru. Každý den dopoledne budeme tvořit v klubovnách a na terase našeho penzionu. Vyzkoušíme si několik zajímavých technik - konkrétní projekty upřesníme v průběhu jara.

Odpoledne se vydáme do okolí, kde budeme hrát hry. Nebude chybět ani menší výlet a celotáborová hra, která nás celým týdnem provede.

Oblíbenou tradicí jsou také "letní kino" a závěrečná vernisáž výrobků, které ani letos nebudou chybět.

Ubytování bude opět zajištěno v penzionu Selský Dvůr ( https://www.selskydvur.net/) v Daňkovicích na Českomoravské vrchovině, kde jsme již mnoho let maximálně spokojení. Jedná se o penzion na krásném místě (okraj klidné vesničky Daňkovice pár kroků od lesa) s velmi vstřícným personálem a poctivou kuchyní.

Děti budou ubytovány v pokojích po 2-5 osobách, každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Strava bude zajištěna přímo v penzionu 6x denně (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře, 2x svačina) včetně pitného režimu. Stravovací omezení, prosím, nahlaste dopředu. S kuchyní je skvělá domluva a vždy nám vychází maximálně vstříc, ale potřebujeme znát dopředu, na kolik specifických porcí se připravit.

Doprava bude zajištěna hromadně autobusem. V sobotu dopoledne odjezd od Lužánek na Lidické, v pátek návrat kolem poledne zpět k Lužánkám.

Tábor je určen dívkám ve věku 10-17 let.