Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Prázdninové tvoření v Daňkovicích

věk 10-17 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoDaňkovice
termín
16. - 22. 7. 2022 14:00 - 12:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 5 400 Kč
cena zahrnuje ubytovaní v kopojích se soc. zařízením, strava (plná penze vč. pitného režimu), materiál ke tvoření, odměna externím lektorkám
volná místa 0 (z 26) Přijímáme náhradníky

Zveme všechny slečny, které rády tvoří na tradiční, rukodělně zaměřený pobytový tábor v Daňkovicích.

Dívky se mohou těšit na několik rozsáhlejších rukodělných projektů, na které bude dostatek času i prostoru. Každý den dopoledne budeme tvořit v klubovnách a na terase našeho penzionu. Vyzkoušíme si několik zajímavých technik - konkrétní projekty upřesníme v průběhu jara.

Odpoledne se vydáme do okolí, kde budeme hrát hry. Nebude chybět ani menší výlet a celotáborová hra, která nás celým týdnem provede.

Oblíbenou tradicí jsou také "letní kino" a závěrečná vernisáž výrobků, které ani letos nebudou chybět.

Ubytování bude opět zajištěno v penzionu Selský Dvůr ( https://www.selskydvur.net/) v Daňkovicích na Českomoravské vrchovině, kde jsme již mnoho let maximálně spokojení. Jedná se o penzion na krásném místě (okraj klidné vesničky Daňkovice pár kroků od lesa) s velmi vstřícným personálem a poctivou kuchyní.

Děti budou ubytovány v pokojích po 2-5 osobách, každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Strava bude zajištěna přímo v penzionu 6x denně (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře, 2x svačina) včetně pitného režimu. Stravovací omezení, prosím, nahlaste dopředu. S kuchyní je skvělá domluva a vždy nám vychází maximálně vstříc, ale potřebujeme znát dopředu, na kolik specifických porcí se připravit.

Doprava bude zajištěna hromadně autobusem. V sobotu dopoledne odjezd od Lužánek na Lidické, v pátek návrat kolem poledne zpět k Lužánkám.

Tábor je určen dívkám ve věku 10-17 let.