Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Tábory a pobytové akce - archiv

The Power of Reality - Game ready

věk 7-15 let
zaměřenísport
místoRS Záseka
termín
4. - 11. 7. 2020 9:00 - 11:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 3 900 Kč
cena zahrnuje ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál, program, doprava klimatizovaným autobusem, pedagogický a zdravotnický dozor
volná místa 1 (z 39)

Testovací středisko pro vývoj PC her hledá kluky a holky ve věku 7 – 15 let na pomoc při testování zcela nové, akční hry „Za hranicemi“. Hráčskou základnu tvoří příjemné prostředí s budovou, vodou, hřištěm a lesy kolem. Pokud ale toužíte hru dohrát do konce, musíte najít a překročit všechny „hranice reality“, které vám vždy otevřou nový level hry. Hranicí může být cokoli – les, rybník, čas, událost, slovo, … ale jakmile ji překročíte, musíte hrát. Každý level hry je jiný, ne ve všech je úkol tak jednoduchý jako „najdi nepřítele a znič ho“. Je potřeba zapojit fantazii, logicky uvažovat, taktizovat, být ve střehu, pomáhat si, nebát se a podat maximální výkon.

Pokud čekáte hodinové sezení u počítače, jste na omylu. Chceme, aby naše hra byla nová a neotřelá a tak tedy všechny herní simulace a situace testujeme nejprve živě, abychom docílili autentického jednání všech herních postav.

V rámci celotáborové hry můžete očekávat hry i soutěže na suchu i ve vodě, pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu, posílení týmového ducha i fyzické kondice, spoustu zábavy a překvapení.

Ubytování v budově, k dispozici společenská místnost, krytá terasa, venkovní hřiště na hraní a sportování, bazén na koupání, ohniště, louka a krásné zdravé lesy.

Stravování 5x denně (součástí budovy je jídelna i kuchyně, místní kuchařka), pitný režim, bohatý program, oblíbené letní radovánky (hry, soutěže, výlety, koupání ...).

Tábor je určen pro děti ve věku 7-15 let. Je možné přihlásit i děti starší 15 let po ukončení 9. třídy.

Elektronické přihlašování je do 19.1.2020 určeno pro loňské účastníky pod heslem a 20.1.2020 bude umožněno dalším zájemcům.