Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Tábory a pobytové akce - archiv

Sebepoznávací pobyt s jógou: spojeni s přírodou

"Duše zraje a srdce se raduje"

věk 16+
zaměřeníostatní
místoRaŠS České pošty, Moravec, Moravec 118
termín
4. - 10. 7. 2020 12:00 - 15:00
(více..)
typ ubytováníchatky, budova
cena 5 000 Kč
cena zahrnuje lektorné, plná penze, ubytování
volná místa 1 (z 32)

PROGRAM:

Jógový pobyt v Moravci je setkáním přátel tradiční jógy i těch, kteří se s jógou teprve seznamují. Každoročně připravujeme program, jež zahrnuje techniky vycházející z členění dle Pataňdžaliho aštángajógy (osmidílné stezky jógy) zahrnující jógovou etiku, praxi ásan, krijí, muder, práci s energií skrze dech, techniky obracející smysly dovnitř, koncentraci, meditaci.

Uvědomujeme si, že všemi výše zmíněnými technikami podporujeme směřování k našemu vnitřnímu Principu, ve kterém se zrcadlí Univerzum/Prázdnota/Jednota/Nejvyšší vědomí, jakkoli chcete pojmenovat nepojmenovatelné...
 
LETOŠNÍ TÉMA: STABILITA VS. ZMĚNA

Ptáme-li se, co nám brání, abychom se plně obraceli k radosti, přirozenosti, vnitřní jednotě se sebou sama, pak přicházíme na to, že rádi/neradi podléháme představám našeho okolí o nás samých a svodům, jež nám přináší "pohodlí" a zdánlivé jistoty.

Pobyt nás má upozornit, že vše co se nám děje - je odrazem nás samých, a že jakýkoliv "pád" je pro nás příležitost k vnitřní ZMĚNĚ, při níž "duše zraje a srdce se raduje".

Naše práce na pobytu bude letos zahrnovat i rituální techniky, které nám mají připomínat semknutí s Přírodou - Šakti: nabídneme očistu ohněm - Agni Hotra, vytváření janter - mandal z přírodních materiálů u posvátných stromů, společně budeme zpívat mantry a spojovat se tak s prapůvodem v nás. V chráněném prostoru se budeme učit stávat dětmi, které si rádi hrají, zpívají a rádi manuálně tvoří...


ČTYŘI LEKTOŘI ZRAJÍCÍ JAKO VÍNO

PETR BLAHA: věkem ještě trochu nedozrálé víno :-)
Polovinu života se věnuje klasické józe, hraje na cimbál a miluje indické jídlo i zemi jejího původu.

VĚRKA BĚLEHRÁDKOVÁ - věk: zrající do chuti i krásy
Ráda ta(n)jčí, zpívá, hraje na nejrůznější nástroje od klavíru počínaje přes kytaru, bubny, perkuse a vlastní tělo konče.

ZORKA ZELENÁ - věk: plné a krásné víno snoubící různorodé témata
Je tvůrčí a hravá. Má v repertoáru nepřeberno možností, jak vás uvolnit a rozradostnit. Věnuje se dlouhá léta józe, je vzdělána v muzikoterapii.

HANKA KOCÁBOVÁ - věk: vyzrálost a dokonalost chuťi, plný odstín z dubového sudu
Žena, jež kolem sebe neustále vytváří laskavou atmosféru.

A všichni máme rádi hudbu - inspirujeme se jí a podporujeme "živými" vibracemi ponor do relaxace, zpěv manter, i podklad k vědomému tanci.

MÍSTO:

Nacházíme se v objektu Rekreačního zařízení České pošty - zhruba 2,5 km vzdáleného od obce Moravec na Vysočině. Jsme ubytováni v budově po 2 až 3 lidech v pokojích nebo ve zděných chatkách po třech až pěti. Strava vegetariánská s možným zastoupením ryb. V přímé blízkosti areálu je rybník Piknusek.

Přijďte a osvěžte se v čistém prostředí mírně zvlněné krajiny Vysočiny, s námi ...