Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Letní jógový pobyt v Moravci

věk 16+
zaměřeníostatní
místoRaŠS České pošty, Moravec, Moravec 118
termín
4. - 10. 7. 2020 12:00 - 15:00
(více..)
typ ubytováníchatky, budova
cena 5 000 Kč
cena zahrnuje lektorné, plná penze, ubytování
volná místa 24 (z 32)

Jógový pobyt v Moravci je tradičním setkáním cvičenců navštěvující pravidelné kurzy jógy v Lužánkách, ale i těch, kteří se v jiném prostoru věnují klasické józe (hathajóze a vyšším stupňům Rádžajógy).

Pobyt je specifický tím, že všichni lektoři mají rádi hudbu, prohlubují zvukovými vibracemi (zpěvem, hudebními nástroji - tibetské mísy, perkuse, cimbál, flétny, basa..) efekt z relaxace, praxe manter, vědomého tance.

Zařazujeme do programu však prostor pro ticho a soustředění k vnitřnímu prostoru, z něhož čerpáme radost, štěstí a nejvyšší poznání. Věnujeme se tichým meditacím, vnější mauně (mlčení).

Nacházíme se v objektu Rekreačního zařízení České pošty, který je v přímé blízkosti rybníku Piknusek a v prostředí mírně zvlněné živé a čisté krajiny Vysočiny.