Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Letní divadelní dílna Chotěborky 2020

věk 10-20 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoChotěborky
termín
3. - 15. 7. 2020 8:00 - 19:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 4 400 Kč
cena zahrnuje ubytování, doprava, strava, lektorné a materiál
volná místa 3 (z 20)

Milí rodiče,
již tradičně bychom vám rádi nabídli možnost přihlásit vaše dítě na Letní divadelní dílnu Chotěborky 2020. Jelikož však z dětí jsou již teenageři, tak v letošním roce je pro vybrané členy našich starších souborů otevřena možnost přihlásit se poprvé do kočovací divadelní dílny.

Akce je určená pouze vybraným členům našich divadelních souborů a jedná se o vrchol divadelní sezóny, účastníci mají možnost zhodnotit vše, co se během celého roku naučili a vytvořit pod vedením lektorského a režijního týmu společné představení v netradičním divadelním prostoru.

Kočovací dílna je delší a zahrnuje jak intenzivní práci na představení, které vyvrcholí premiérou 11. 7. v 19:00 v Chotěborkách, tak reprízování po okolí.

Kočování probíhá po okolních obcích, hradech, kempech apod. Kočování započne v neděli 12. 7. Každý den se odehraje představení v jiném místě, spát bude celá kočovná společnost pod širým nebem v kempech či jiných uzavřených areálech (v případě špatného počasí bude zajištěno spaní v suchu a teple). Kočování bude zakončeno ve středu 15. 7. v Brně (hodina a místo bude upřesněno).

Místem konání je tradičně osada Chotěborky ve Východních Čechách.

Do premiéry je ubytování klasicky na postelích ve vlastních spacácích ve zděné budově Chotěborky č.p. 10, je zajištěna celodenní strava, pitný režim, program. Kočování bude ve vlastním spacáku a bude třeba karimatka.

Kapacita je omezená, proto máte-li zájem, aby se Vaše dítě dílny účastnilo, je nutné vyplnit přihlášku (přes web) co nejdříve, nejpozději do konce ledna!