Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Tábory a pobytové akce - archiv

Co myši slyší

věk 0,1+
zaměřenívšeobecné
místoRadíkov
termín
4. - 9. 8. 2019 16:00 - 14:00
(více..)
typ ubytováníchatky
cena 3 000 Kč
(dospělí 3000, děti od 2 let 2800, děti do 2 let 800)
cena zahrnuje ubytování, strava 5x denně, program, materiál, lektorné
volná místa 1 (z 55)

Co myší slyší? A co všechno vidí? A co si pamatují? Třeba to, jak kdysi kdosi ukryl v jedné staré pevnosti poklad. Poklad, po kterém se dodnes marně pátrá, možná právě proto, že málokdo by se chtěl vydat myší cestičkou. Pojďte s námi po stopách malých zvířátek za pokladem, pohádkou, dobrodružstvím a hlavně na bezvadný tábor pro všechny generace. Poznáte život nejen myšek, ale i jiné drobné lesní havěti, nakouknete do zákonů přírodních společenství. Pojďte si zase pohladit kůru stromů, přivonět k mechu, zapálit vlhké dřevo na táborák, podívat se na noční oblohu. Čeká vás týden plný her, vycházek, tvoření, povídání, zkrátka týden plný letních zážitků.
Tábořiště se nachází na okraji přírodního parku "Údolí Bystřice"( www.chataradikov.cz ). Ubytování v chatkách ve vlastním spacáku, strava 5x denně, WC a sprchy s teplou vodou do 50m od chatek. Doprava na tábor vlastní. Tábor je vhodný i pro jedince, kteří se hlodavců doposud štítili.
Zálohu ve výši 500 Kč/účastník je nutno uhradit do 31.3. 2019. 1.4. bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. Doplatek, prosím, uhraďte do 14.6.2019.


Kontakty