Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Prázdninové tvoření

Přihlásit
věk 10-18 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoDaňkovice, Selský dvůr
termín
13. - 20. 7. 2019 9:00 - 14:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 3 900 Kč
cena zahrnuje ubytování s plnou penzí v budově, materiál, vedení, pitný režim
volná místa 0 (z 28)

Zveme Vás na tradiční tvořivý tábor pro všechny zručné slečny v Daňkovicích na vysočině. Dívky se mohou těšit na několik rozsáhlejších rukodělných projektů, na které bude dostatek času i prostoru. Každý den dopoledne budeme tvořit v klubovnách a na terase našeho penzionu. Vyzkoušíme si několik zajímavých technik.
Odpoledne se vydáme do okolí, kde budeme hrát hry. Nebude chybět ani menší výlet a celotáborová hra, která nás celým týdnem provede - letosn na motivy Alenky v říši divů.
Ubytování bude opět zajištěno v penzionu Selský Dvůr v Daňkovicích na Českomoravské vrchnovině, kde jsme již mnoho let maximálně spokojení. Jedná se o penzion na krásném místě (okraj klidné vesničky Daňkovice pár kroků od lesa) s velmi vstřícným personálem a výbornou poctivou kuchyní.
Strava bude zajištěna přímo v penzionu 6x denně (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře, 2x svačina)včetně pitného režimu.
Doprava bude zajištěna hromadně autobusem. V sobotu 13. 7. 2019 dopoledne budeme vyjíždět od SVČ Lužánky a v sobotu 20. 7. 2019 se budeme na stejné místo vracet kolem poledne.

Tábor je určen dívkám ve věku 9-16 let.

Hlavní vedoucí je Anna potůčková.