Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

LT Strážci zálivu

Přihlásit
věk 7-15 let
zaměřenísport
místoRS Záseka
termín
29. 6. - 6. 7. 2019 10:00 - 12:00
(více..)
typ ubytováníbudova
cena 3 900 Kč
cena zahrnuje ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál, program, doprava klimatizovaným autobusem, pedagogický a zdravotnický dozor
volná místa 0 (z 41)

"Být členem pobřeží hlídky je víc, než práce, je to poslání. Pobřežní hlídka je elitou mezi strážci zálivu. Jejím úkolem je chránit pobřeží za každou cenu. Pomáhá tam, kde jiní nechtějí a zasahuje tam, kde jiní selhali."

Přidej se k nám a prožij týden plný dobrodružství na čerstvém vzduchu. Situace v zálivu nikdy není klidná, stále je co řešit a není čas na nudu.
Čeká nás spousta her na suchu i ve vodě, posílení fyzické kondice a týmového ducha.


Ubytování v budově, k dispozici společenská místnost,krytá terasa, venkovní hřiště na hraní a sportování, bazén na koupání, ohniště, louka a krásné zdravé lesy.

Stravování 5x denně (součástí budovy je jídelna i kuchyně, místní kuchařka), pitný režim, bohatý program, oblíbené letní radovánky (hry, soutěže, výlety, koupání ...).

Tábor je určen pro děti ve věku 7-15 let.
Je možné přihlásit i děti starší 15 let po ukončení 9. třídy.