Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Asterix a Obelix na Vlčáku

Tábor pro začátečníky a mladší děti

Přihlásit
věk 6-10 let
zaměřenívšeobecné
místokemp Vlčák
termín
16. - 21. 7. 2018 8:00 - 10:00
(více..)
typ ubytováníchatky
cena 3 200 Kč
(Zálohu ve výši 50% z ceny tábora je nutno uhradit do 31.3. 2018, doplatek do 31.5. 2018. Následně bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi.)
cena zahrnuje Materál na program, strava, ubytování, doprava na tábor, vstupné, odměny pro děti, lektorné
volná místa 0 (z 28)

Tábor pro začátečníky a mladší děti, tábořiště se nachází uprostřed chřibských lesů ( www.kempvlcak.cz ), ubytování v chatkách, umývárny a sprchy s teplou vodou, strava 5x denně. Doprava na tábor společná, zpět vlastní.
Program a režim tábora je uzpůsoben dětem, které nejsou na tábornictví bez rodičů ještě úplně zvyklé. O děti se bude starat dostatečný počet vedoucích a instruktorů, hry a výlety budou přizpůsobeny věku dětí. Děti bez zbytečného stresu poznají krásy táborového života, vyzkouší si vaření na ohni, vycházky do noční přírody, zpívání u táboráku, dobrodružné i zábavné hry.
Program tábora bude motivovaný příběhy Asterixe a Obelixe, kterým pomůžeme najít uloupený recept na kouzelný nápoj (pokud se dětem podaří nápoj i uvařit, vrátí se domů nejen nadšení, ale i velmi silní táborníci)