Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Tábory a pobytové akce

Další info
Tábory a pobytové akce

Pokud chcete zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte se s námi na pobytový tábor. Každý rok nabízíme kolem 50 pobytových táborů pro děti, mládež i rodiče s dětmi. Od pirátského, přes filmařský až po vesmírný tábor, v letní nabídce SVČ Lužánky si vybere opravdu každý.

Asterix a Obelix na Vlčáku

Tábor pro začátečníky a mladší děti

Přihlásit
věk 6-10 let
zaměřenívšeobecné
místokemp Vlčák
typ ubytováníchatky
termín
    16. - 21. 7. 2018 8:00 - 10:00
cena 3 200 Kč
(Zálohu ve výši 50% z ceny tábora je nutno uhradit do 31.3. 2018, doplatek do 31.5. 2018. Následně bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. )
cena zahrnuje Materál na program, strava, ubytování, doprava na tábor, vstupné, odměny pro děti, lektorné
volná místa 0 (z 28)

Tábor pro začátečníky a mladší děti, tábořiště se nachází uprostřed chřibských lesů ( www.kempvlcak.cz ), ubytování v chatkách, umývárny a sprchy s teplou vodou, strava 5x denně. Doprava na tábor společná, zpět vlastní.
Program a režim tábora je uzpůsoben dětem, které nejsou na tábornictví bez rodičů ještě úplně zvyklé. O děti se bude starat dostatečný počet vedoucích a instruktorů, hry a výlety budou přizpůsobeny věku dětí. Děti bez zbytečného stresu poznají krásy táborového života, vyzkouší si vaření na ohni, vycházky do noční přírody, zpívání u táboráku, dobrodružné i zábavné hry.
Program tábora bude motivovaný příběhy Asterixe a Obelixe, kterým pomůžeme najít uloupený recept na kouzelný nápoj (pokud se dětem podaří nápoj i uvařit, vrátí se domů nejen nadšení, ale i velmi silní táborníci)