Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Kroužky na poslední chvíli

 

Nestihli jste v září sehnat dětem (nebo sobě) kroužky a teď máte pocit, že už jdete “s křížkem po funuse”? Není se čeho bát, u nás ještě stále najdete kvalitní, zábavné kroužky z mnoha různých oborů - klasické i novinky.

Keramický ateliér I.

Pondělí, 16:30-17:30
Klasická keramika pro mírně pokročilé (věk 7-18 let). Kroužek je zaměřený na poznávání materiálu a jeho podob, počítá se s různými schopnostmi a zájmem dětí. Více o kroužku.

Scrapbookový ateliér

Ćtvrtek, 16:00-17:00
Tak trochu jiný výtvarný kroužek.
Takzvaný "scrapbooking" je druh umělecké tvořivosti, při kterém z výstrižků, fotek a dekoračního materiálu vznikají originální knížky (osobní deníky, rodinné kroniky, ale třeba i kuchařky). Má překvapivě hluboké historické kořeny a v nedávné době se dočkal nové popularity především mezi mladší generací. Nečekají vás koláže fotek z reklamních letáků, ale práce s lákavým materiálem a taky trochu moderních technologií - jak své výtvory hezky nafotit, natočit, nasdílet. Více o kroužku.

Obláček

Čtvrtek, 9:30-11:00
Dopolední program pro rodiče s dětmi od dvou let.
Chcete čas s dětmi strávit aktivněji a zábavněji? v Obláčku vás čeká vás tvoření, zpívání, pohybové aktivity... s námi se nudit určitě nikdo nebude. Více o kroužku.