Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Kroužky na poslední chvíli

 

Nestihli jste v září sehnat dětem (nebo sobě) kroužky a teď máte pocit, že už jdete “s křížkem po funuse”? Není se čeho bát, u nás ještě stále najdete kvalitní, zábavné kroužky z mnoha různých oborů - klasické i novinky.

Design oděvu

Úterý, 15:00-16:30
Nečekejte kurz šití, v tomto kroužku jde o módu. Dozvíte se o nejslavnějších módních návrhářích, naučíte se módní ilustraci, realizaci a výrobu střihů, různé oděvní techniky, budete rozvíjet svou inspiraci a umělecký cit. Jdete do toho?
Kroužek je určen pro věkové rozpětí 12-20 let. Více o kroužku.

Čtení pro seniory

Čtvrtek, 9:30-10:30
Čtení nemusí být osamělá zábava a kroužky nejsou jen pro mladé. Pokud vás zajímá literatura, ať už česká nebo světová, a je vám nad šedesát, je tento kroužek právě pro vás. Více o kroužku.

Čteme celá rodina!

Čtvrtek, 11:00-12:00
Tento mezigenerační kroužek je určený dětem a jejich rodičům, případně prarodičům. Společně budeme objevovat svět čtení a příběhů, kde si najdou své místečko velcí i malincí. (Určeno pro děti od 1.5 roku.)
Více o kroužku.

Žurnalisté

Čtvrtek, 17:00-18:00
Je ti devět až patnáct a máš světu co říct? Rád/a něco tvoříš, ale chceš, aby to k něčemu bylo? Pojď s námi dělat (online) novinařinu! Více o kroužku.