Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Questing - lužánecká hledačka

 

Máte rádi hádanky? Chtěli byste líp poznat park Lužánky? Nebo jen chcete dětem ozvláštnit procházku v parku? Pojďte s námi na quest, čili hledačku.

Questing, původně vytvořený americkou neziskovkou Vital Communities ve Vermontu, je založený na principu cesty za pokladem. Co zastavení, to hádanka - a když máte všechno vyluštěno, na konci vás čeká odměna. Questing je způsob, jak budovat místní komunitu a podělit se o poznání našeho místního dědictví.

Co to obnáší? Budete potřebovat tužku a brožurku s úkoly (můžete si ji vytisknout, nebo vyzvednout na vrátnici pracoviště Lidická přímo v parku). Quest začíná u vchodu do parku před budovou Lidické (křižovatka ulic Lidická a Burešova).

Pak už stačí se řídit mapkou v brožurce. Přečtěte si otázku až do konce a dobře se rozhlédněte! S hádankou vám pomůže vaše okolí.

 

Vyluštěním všech hádanek získáte tajenku. Když vyluštěnou brožurku odevzdáte na recepci, odměna vás nemine.

Ke stažení

Brožurka s úkoly (PDF)