Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Kroužky na poslední chvíli

 

Nestihli jste v září sehnat dětem (nebo sobě) kroužky a teď máte pocit, že už jdete “s křížkem po funuse”? Není se čeho bát, u nás ještě stále najdete kvalitní, zábavné kroužky z mnoha různých oborů. Co vaše děti bude nejvíc bavit - hudba, divadlo, nebo třeba zvířátka?

Divadelní přípravka

Někde se začít musí. Tento kroužek je divadelní přípravka pro malé dětive věku 5-7 let, ve kterém se poprvé potkají s divadlem formou her a cvičení.

Termíny:
Čtvrtek, 15:00-16:00 -- příhlášení
Středa, 15:00-16:00 -- příhlášení

Chovatelské kroužky

Péče o zvíře rozvíjí empatii i znalosti o světě. Přečtěte si víc o "zvířátkových" kroužcích.

Jak se co dělá

Kroužek nemusí znamenat chodit týden co týden na to stejné místo. Kroužek Jak se co dělá se koná jednou měsíčně a děti se v něm podívají na zajímavá místa, kde nahlédnou do zákulisí různých povolání. Více o kroužku.

Malí badatelé

Úterý, 15:30-16:30
Máte doma malého zvědavce nebo malou všetečku? Pak je tenhle kroužek šitý přímo pro ně - čeká je v něm objevování, bádání, jednoduché pokusy, a navíc i pobyt v přírodě. Více o kroužku.

Píšťalky - flétny pro začátečníky

Úterý, 15:30-16:30
Kroužek určený dětem, které baví muzicírování a chtějí se naučit hrát na flétničku. Učení se ve skupině je větší legrace než dril s učitelem! Více o kroužku.

Yo-yo

Cože? Na to se dá udělat kroužek? Ale ano - yo-yo není jen "hloupá" dětská hračka na zahnání nudy, ale i nástroj, se kterým se dají dělat doslova kouzla. Naše kroužky jsou rozdělené podle zkušeností dětí na začátečníky a pokročilé.

Termíny:
YOYO-Začátečníci, čtvrtek, 16:30-17:30 -- příhlášení
YOYO, čtvrtek, 17:30-18:30 -- příhlášení

Dětský sbor

Čtvrtek, 15:15-16:15
Tento kroužek se koná v budově ZŠ Vejrostova, ale mohou do něj chodit i děti z jiných škol. Jde o klasický pěvecký sbor, na který mnozí z vás určitě máte hezké vzpomínky z vlastního dětství. Pod vedením sbormistryně děti proniknou do tajemství hudby, naučí se mnoho pěkných skladeb, které následně představí na vystoupení. Více o kroužku.

A něco i pro dospělé

I v kroužcích pro dospělé se stále ještě najde nějaké to volné místo. Co takhle jóga?

Jóga s rehabilitačními prvky , úterý, 18:30-20:00 -- příhlášení
Jóga pro zlepšení zraku - cvičí Zlata Zumrová, úterý 14:00-15:30 -- příhlášení