Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Letní prázdniny 2018

Plánujete už letní prázdniny? Zde se dozvíte základní informace o přihlašování na aktivity pořádané v létě 2018.

Začátek přihlašování na letní činnosti: 15. ledna 2018.

Naše nabídka

Přímestské tábory - denní program, který nabízí alternativu k pobytovým táborům. Děti docházejí do prostor SVČ Lužánky, kde je pro ně přichystán program. Čekají na ně hry, dílničky, výlety a další, často s jednotným tématem nebo táborovým příběhem. Příměstské tábory probíhají 1-2 týdny v průběhu celých letních prázdnin.

Pobytové tábory - klasické letní tábory v přírodě s různým typem ubytování a programem. Pořádáme tábory pro všechny věkové kategorie, včetně malých dětí v doprovodu rodičů. 


Pokud si nejste jistí, zda je konkrétní tábor pro vaše dítě vhodný, nebojte se obrátit přímo na jeho vedoucí (kontaktní údaje najdete na stránce tábora), ti vám nejlépe poradí.

Pokud se budete elektronicky přihlašovat poprvé, přečtěte si nejprve Nápovědu a Vaše dotazy. Vyhnete se tak nejběžnějším chybám a zvládnete přihlášení snadno a rychle.

Ceny letních činností jsou až do data přihlašování orientační a mohou se měnit.