Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Veget klub už frčí

 

Veget klub už frčí – každý den od 15,00 mohou děti přijít před kroužkem do našeho Veget klubu a počkat zde na trenéry či vedoucí. K dispozici jsou hry, počítače, Xbox, fotbálek, případně i možnost k napsání domácích úkolů.

Pondělky a středy jsou od 16,00 hodiny vyhrazeny tvoření. Pondělky pro malé kutily a kutilky se zaměří na drobné hračky a hračičky elektronické – světýlka, blikátka, větráčky i smetáčky. Děti se naučí používat různé nářadí a získají zručnost pro úpravy a opravy drobných předmětů, seznámí se zábavnou formou se základy elektro. Kreativitě se meze nekladou, mladí vynálezci jsou vítáni.

Ve středu se dílny budou věnovat výtvarným technikám, které umožňují vytvářet ze starých věcí nové, a s jejichž použitím si děti mou vyrobit věci praktického využití doma, ve škole i venku.

Úterý a čtvrtek jsou určeny volné zábavě - vlastním nápadům se meze nekladou.