Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

O Lánech

 

Provoz pracoviště Lány byl zahájen v roce 1995 – otvíralo se jako druhé pracoviště SVČ Lužánky. Najdete nás v budově staré malotřídní školy v prvním patře, o budovu se dělíme s knihovnou, která sídlí v přízemí.
 
Pracoviště Lány se nachází uprostřed bohunického sídliště, kde se v poslední době usídlilo mnoho mladých rodin s malými dětmi. Naši klientelu tvoří především předškolní děti, které u nás mohou najít zábavu v doprovodu rodičů (kluby), nebo uvítáme i větší a odvážnější v miniškolce Maceška.
 
Malé děti si mohou vybrat také z pestré nabídky kroužků – najdou u nás například sportovní školičku, taneční školičku, flétničku, výtvarku nebo keramiku. Podobné kroužky se snažíme nabídnout i školním dětem, které mohou navštěvovat kytaru, flétnu, moderní i orientální tanec, zpěv, muzikál nebo třeba výtvarku. Mimo budovu pracoviště Lány se snažíme spolupracovat se školami v Bohunicích a okolí, kde vedeme další kroužky. Nabídkou našich aktivit se snažíme zaujmout děti všech věkových kategorií i jejich rodiče. Z nabídky kroužků pro dospělé jsou nejoblíbenější například orientální tanec, taneční pro dospělé či rehabilitační cvičení.
 
Se školami spolupracujeme nejen při výukových programech, nabízíme také aktivity v období prázdnin a ředitelského volna – děti všech věkových kategorií i jejich rodiče u nás najdou velkou nabídku pobytových a příměstských táborů – jsme v provozu přes celé letní prázdniny a také během “malých” prázdnin v průběhu školního roku.
 
Na Lány se dostanete nejlépe tramvají č. 6, 7, 8 – zastávka Běloruská, nebo můžete na Osové přestoupit na autobus číslo 50 a jet na zastávku Vyhlídalova. Autobus jede z Bystrce přes Kohoutovice, Nový Lískovec a Bohunice, konečnou má v Komárově. Od tramvaje je cesta malinko složitější, ale lze se doptat – záchytnými body jsou ZŠ Arménská a knihovna. Od autobusu se nemůžete ztratit – uvidíte velkou bílou budovu – a to jsme my!