Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

YOUTUBEŘI JINAK

Přihlásit
věk 10-14 let
místo Lidická - Brno-střed
termín ÚT 16:30-17:30
zahájení 3. 10. 2017
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 2 (z 10)
oborSpolečenskovědní aktivity - Ostatní

CHALLENGE ACCEPTED!

Máš nakoukaný všechny youtubery nebo své oblíbence? Bavíš se nad tím, co zase vymysleli?

Pojď si společně s partou podobných nadšenců vyzkoušet různé challenge, ale zároveň se zamyslet nad obsahem videa nebo trénovat verbální projev.

Obsahem kroužku není učit děti vytvářit si youtube kanál nebo točit videa, ale užít si legraci, přirozeně se prostřednictvím her naučit něčemu novému a rozvíjet kritické myšlení nad mediálním obsahem.