Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

VČELAŘENÍ pro začátečníky

Přihlásit
věk 6-10 let
místo Lidická - Brno-střed
termín PÁ 15:00-16:00
zahájení
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 9 (z 10)
oborPřírodověda - Zvířata

Kroužek pro všechny děti, které mají zájem o přírodu a chtějí se nejen dozvědět, ale i vyzkoušet si všechny činnosti, které jsou pro včelaře důležité. Budeme chodit ven, promítat si filmy, pracovat se dřevem, voskem, hrát hry, naučíme se starat o včeličky u nás na zahradě. Ke konci roku se zúčastníme včelařské soutěže a závěrečnou odměnou nám bude stáčení medu.

Kroužek je vhodný pro děti od 1.třídy a probíhá 1x za 14 dní.
Pro bližší informace a přihlášení kontaktujte: Andrea Chalupníková, tel. 549 524 112